Питання здорового способу життя, харчування вже тривалий час хвилюють громадськість. Це стосується всіх сфер життя. Ми все більше звертаємо увагу не тільки на те, що ми їмо, але і на безпеку упаковки продуктів.

Для цих цілей була розроблена екологічно чиста упаковка і посуд, яка повністю безпечна при контакті з їжею і легко утилізується. Такий посуд набуває все більшого поширення. При цьому він виглядає акуратно, приємний на дотик.

Еко посуд стали все частіше використовувати для проведення різних заходів на природі, фуршетів. Його застосування дозволяє залишатися впевненим в тому, що їжа, яку в ній подають не вбере шкідливих речовин і сторонніх запахів, навіть якщо вона дуже гаряча, що може спостерігатися з пластиком.

Такий посуд часто використовують в кейтерінгу, закладах швидкого харчування, при постачанні їжі в різні підприємства і школи.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити еко посуд за низькими цінами від виробника, оформити замовлення на оптову поставку продукції в будь-яку точку України.

Ми гарантуємо якість всіх наших товарів відповідно до встановлених європейських норм.

За вказаними номерами телефону Ви також зможете отримати детальну інформацію з питань, які Вас цікавлять. Наші фахівці допоможуть оформити замовлення, а також підібрати додаткову супутню продукцію, яка може знадобитися для комплектації Вашого бізнесу або заходу всім необхідним.