Пакети - найпоширеніший вид пакувальних матеріалів. Завдяки великому асортименту різних видів пакетів можна упакувати практично будь-який товар для зручності зберігання і транспортування.

Поліетиленові пакети - найпоширеніший і найдешевший вид упаковування. Їх використовують для переміщення продукції з магазинів, супермаркетів додому. Дедалі популярнішими зараз стають паперові пакети, які популярні завдяки своїй практичності, екологічності та безпеки в застосуванні.

Термоізоляційні, вакуумні, фасувальні та зіп пакети застосовують для упаковування та зберігання продуктів. Це зручні пакувальні матеріали, які дозволяють надійно зафіксувати товари для переміщення, а також зберегти їх свіжість на більш тривалий термін.

В асортименті нашого інтернет-магазину представлені:

Можливо нанесення різних малюнків на пакети, в тому числі рекламних, логотипу компанії, що допоможе створити додаткову рекламу продукцію.

Великий вибір розмірів дозволяє вибрати пакет для будь-яких товарів. Пакети з зіп замком добре підходять для упаковки дрібних товарів, забезпечивши їх збереження. Термопакети допоможуть зберегти тепло готової продукції (їх часто використовують для транспортування курки-гриль), а також для зберігання іншої їжі, що дозволить довше зберегти її свіжість.

Купити пакети в асортименті від виробника в нашому інтернет-магазині можна за низькими цінами з доставкою по Україні. Оптові ціни дають можливість придбати велику кількість пакетів з гарантією якості точно в строк.