Для проведення часу на природі, на пікніку, в закладах швидкого харчування не обійтися без одноразового посуду. До незамінних її атрибутів відносяться столові прилади: виделки, ложки, ножі.

Без столових приладів неможливе проведення жодного заходу. При організації свого відпочинку хочеться максимально полегшити турботи, пов'язані з сервуванням столу. Для цього широко використовують одноразовий, пластиковий, паперовий БІО посуд.

Пропонуємо столові прилади з харчового пластику за найнижчими цінами від виробника. Доставка пластикової та БІО посуду проводиться по всій території України в найкоротші терміни, обумовлені з замовником.

Купити пластикові та БІО столові прилади можна, оформивши замовлення на сайті, або, зателефонувавши за вказаними номерами телефону. Наші менеджери допоможуть розрахувати необхідну кількість продукції, детально розкажуть про її характеристики, умови оплати та доставки.

В асортименті також представлена упаковка з різних матеріалів для транспортування і зберігання харчових продуктів від виробника. Телефонуйте!