Одноразовий посуд на сьогодні використовується практично у всіх закладах громадського харчування, особливо це стосується точок швидкого харчування, фаст-фудів, кав'ярень, піцерій. Також без одноразового посуду неможливо уявити жоден пікнік, відпочинок на природі, ті місця, в яких хочеться добре провести час без зайвих турбот.

Одноразовий посуд від виробника - це зручне і комфортне рішення для Вас, можливість уникнути битих тарілок, а також повна гігієнічність, якої важко домогтися при використанні звичайного керамічного посуду, особливо на природі.

Наша компанія пропонує в асортименті всі необхідні елементи одноразового посуду окремо, а також в наборах - для повної комплектації всім необхідним Вашого закладу, під час проведення різних заходів, пікніків.

В асортименті також представлений посуд для різних подій (свят, фуршетів, пікніків), спеціальний посуд для різних сфер діяльності (для барів, кафе, ресторанів, кав'ярень, їдалень, для кейтерингу, доставки їжі) - це допоможе комплексно підійти до вибору одноразового посуду для вашого типу закладу або організації доставки їжі.

Ми гарантуємо своєчасні постачання товарів по всій Україні у чітко встановлені терміни. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості та безпечна для використання.