Палички для шашлику


Палички для шашлику 20 см
17.24 грн / 100 шт
В наявності

Палички для шашлику - зручні дерев'яні шпажки для сервірування страв з м'яса. Їх часто використовують в різних місцях харчування - в службах доставки їжі, на фуршетах, на пікніках. Їх використання дуже практично, оскільки палички виготовлені з дерева. Такий матеріал нетоксичний, легко утилізується, абсолютно безпечний як для людини так і для навколишнього середовища. Палички для шашлику не змінюють смакових якостей продукту і не виділяють сторонніх запахів. Мають акуратний вигляд.

Палички для шашлику відмінно прикрасять ваш стіл, додадуть завершеності страв з м'яса і зроблять максимально зручним вживання м'ясних страв.

Доставка товарів по Україні здійснюється в терміни, обумовлені з замовником в зручній для Вас формі. Для отримання докладної консультації телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефону.

Ми гарантуємо якість всієї продукції від виробника, яка представлена ​​на сайті, відповідно до європейських норм і стандартів безпеки застосування при безпосередньому контакті з харчовими продуктами.