Упаковка лоток для ягід та фруктів TL-5 прозорий з кришкою 250 мл
Кількість
відбувається кроком в 50 шт.
Замовити зразок
Ознайомтеся з якістю товару перед покупкою
Характеристики
| Матеріал: | ПЕТ |
| Кількість шт / уп: | 50 |
| Кількість шт / ящ: | 660 |
| Об'єм, мл: | 250 |
| Розміри, мм д * ш * в: | 128*93*76 |
Упаковка лоток для ягід та фруктів TL-5 прозорий з кришкою 250 мл
Упаковка лоток для ягід та фруктів TL-5 прозорий з кришкою 250 мл - це зручне й універсальне рішення для зберігання та транспортування делікатної продукції. Він виготовлений із матеріалу, що повністю безпечний для харчових продуктів.
Завдяки вентиляційним отворам на дні контейнера забезпечується постійна циркуляція повітря та відведення зайвої вологи, що сприяє довшому збереженню свіжості вмісту. Лоток відмінно підходить для малини, полуниці, смородини, аґрусу, а також інших видів ягід, фруктів, овочів і грибів.
Упаковка лоток для ягід та фруктів TL-5 прозорий з кришкою 250 мл - такий контейнер стане практичним вибором для фермерських господарств, роздрібних ринків, магазинів чи торговельних мереж.
Увага! Матеріал контейнера (ПЕТ - поліетилентерефталат) не нагрівати понад + 30°С
- Довжина, ширина, висота, мм: 128*93*76
- Об'єм, мл: 250
- Матеріал: ПЕТ
- У ящику/упаковці, шт: 660/50










